Jednodenní kurz hormonální jógy


Velmi intenzívní forma výuky sestavy hormonální jógové terapie. Výhodou je bezesporu úspora času, nevýhodou může být právě intenzita. Jednodenní kurz je lehce náročnější fyzicky i mentálně. Velmi vhodný pro zájemkyně s bydlištěm vzdálenějším od místa konání.

TermínyRezervace


Víkendový kurz hormonální jógy


Dva dny poklidné výuky sestavy hormonální jógové terapie ve společnosti žen, se kterými sdílíte určité zdravotní obtíže? Ano, přidaná hodnota ke skvělé sestavě hormonální jógové terapie. Vhodné pro zájemkyně s rozumnou dojezdovou vzdáleností od místa konání.

TermínyRezervace


Měsíční kurz hormonální jógy


Nemáte-li možnost volného víkendu a bydlíte-li poblíž místa konání kurzu, je právě měsíční kurz hormonální jógové terapie tou správnou volbou pro vás. Výuka je rozdělena do cca čtyř až pěti dvouhodinových lekcí. Velmi šetrné a vhodné také pro ty dámy, které s jakoukoliv formou pohybové aktivity teprve začínají. Výuka probíhá pomalejším tempem a tak má tělo dostatek času k adaptaci na změny.

TermínyRezervace


Opakovací lekce hormonální jógy


Volba pro všechny, které již mají kurz hormonální jógové terapie za sebou a chtějí si ověřit, zda všechny prvky sestavy praktikují správně. Vhodné také pro ty z nás, které preferují společné praktikování sestavy. A samozřejmě i pro ty, které se jen obtížně přimějí k praktikování samy. Lepší je praktikovat alespoň jednou týdně než vůbec.

TermínyRezervace


Hatha Yoga


Klidnější forma dynamické yogy , jejíž součástí jsou asány - pozice těla, pranajáma- dechová cvičení, a meditace. Právě z hatha yogy si Dinah Rodrigues vypůjčila některé asány a dala jim dynamiku tak, aby posloužili cíli hormonální jógové terapie. Cílem samotné hatha yogy je celkové zlepšení mentálního a fyzického zdraví. Hezká postura těla je benefitem navíc.

Rezervace


Power Yoga


Vznikla spojením klasické jógy s aerobními aktivitami, čím jsme získali pohybovou aktivitu zeštíhlující postavu, zvyšující kondici a odbourávájící stres. Od hatha yogy se liší rychlosti prováděných ásan. Nejde tedy tolik o dokonalé prodýchání jednotlivých pozic, jako o spíše o dynamický a plynulý přechod z jedné asány do druhé.

Rezervace


Yin Yoga


Často se ji přezdívá klidná síla. Jde o tišší druh yogy, sestavu asán s dlouhou výdrží, která je zaměřená na částí těla nejblíže vnitřnímu jádru, tedy na kosti, klouby pojivové tkáně. Je úzce napojená na západní nauku o fasciálním systému a východní nauku o meridiánech. Mimo jiné zvyšuje mobilitu všech kloubů v těle. Je skvělou prevenci osteoporózy a výbornou metodou k uvolnění stresu.

Rezervace